Atribuită
Cumpărare directă
MASCA RESPIRATORIE DE PROTECTIE FFP3 ASIGURA PROTECTIE MINIM 99% TEHNOLOGIE DE FILTRARE EFICACE CLEMA DE ALUMINIU PENTRU FIXARE IN ZONA NASULUI MATERIAL NONALERGIC ADECVAT PENTRU MISCARILE FETEI IN TIMPUL VORBIRII. AMBALATE INDIVIDUAL. DOCUMENTE ATASATE SI POZA PRODUS.
- Număr anunț
- DA26900228
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
- Furnizor / câștigător
- STARLAB MEDICA S.R.L. (CUI 40382120)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.580 RON
- Valoare atribuită
- 2.580 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.