Atribuită Cumpărare directă

coperta arhiva carton legatorie 1,5 mm inscriptionat, cotor 25 mm imititie piele

Număr anunț
DA26897537
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Vlasca" al judetului Giurgiu (CUI 4578261)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA KRONOS S.R.L. (CUI 19241700)
Cod CPV
22852100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.745 RON
Valoare atribuită
2.745 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.745 RON

din 2.745 RON estimat