Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare-înlocuire piese de schimb, materiale consumabile și manoperă-a microbuzului TM 58 CJT din dotarea Primăriei Ciacova. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr,8301/03.11.2020.

Număr anunț
DA26921017
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI 13451525)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.408 RON
Valoare atribuită
7.408 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.408 RON

din 7.408 RON estimat