Atribuită Cumpărare directă

INTOCMIRE DOCUMENTATIE CADASTRALA PENTRU PRIMA INSCRIERE IN CARTEA FUNCIARA A IMOBILULUI TEREN IN SUPRAFATA DE 11.490 mp, SITUAT IN EXTRAVILANUL LOCALITATII STANCIOVA, IDENTIFICAT PRIN A 743/2 CONFORM LEGISLATIE IN VIGOARE.

Număr anunț
DA26910410
Autoritate contractantă
Orasul Recas (CUI 2512589)
Furnizor / câștigător
DECATOP CONS SRL (CUI 19707321)
Cod CPV
98000000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat