Atribuită Cumpărare directă

MOBILIER PENTRU GRADINITA Dulap TRENULET Nr.1 1 692 MBUA5104 Dulap TRENULET Nr.4 1 544 MBUA5105 Dulap TRENULET Nr.5 1 339 MBUA5106 Dulap TRENULET Nr.6 1 298 TRP TRANSPORT 1 250

Număr anunț
DA26906171
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39161000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.123 RON
Valoare atribuită
2.123 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.123 RON

din 2.123 RON estimat