Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE TERMOIZOLARE REPARATII SI SISTEM DE HIDROIZOLATIE

Număr anunț
DA26923189
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
UNIVERVAL EOS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40278643)
Cod CPV
45261310-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.050 RON
Valoare atribuită
24.050 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.050 RON

din 24.050 RON estimat