Atribuită Cumpărare directă

Inalbitor clor Javel Sano 1L Buc 10 Saci menaj 60L 60*70cm 10/rola Suprem Buc 20 Detergent parchet Suprem 1L Buc 20 Detergent geamuri cu pulverizator Top 750ml Buc 2 Detergent crema Cif 500ml Buc 2

Număr anunț
DA26907660
Autoritate contractantă
UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30195900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,22 RON
Valoare atribuită
153,22 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,22 RON

din 153,22 RON estimat