Atribuită Cumpărare directă

USCATOR MAINI HD28SLA USCATOR MAINI HD28SIA DOZATOR SAPUN LIMPIO CU SENZOR DOZATOR MANUAL DEZINFECT. LIMPIO DD1000M MARLYN SUPORT H IG FARA CLAP MARYLIN SUPORT H IG F. CLAP ALB MARLYN SUPORT H IG CU CLAP AR1712

Număr anunț
DA26938233
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.639,73 RON
Valoare atribuită
1.639,73 RON
Data publicării
28.11.2020 00:00
Data finalizării
01.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.639,73 RON

din 1.639,73 RON estimat