Atribuită
Cumpărare directă
Curs online "IMPLEMENTAREA CORECTA A STANDARDELOR DE CONTROL INTERN MANAGERIAL"- desfasurat in perioada 30 noiembrie - 1 decembrie 2020 - Taxa de instruire: 600 lei/participant - valabil pentru un numar minim de 3 participanti. Include: prestatia lectorilor, consiliere pe toata perioada de desfasurare a cursului, suportul de curs, certificat participare ATC training, eliberare certificat de absolvire. Serviciile de instruire sunt scutite si fara drept de deducere a TVA-ului conform Legii 227/2015 actualizata, art.292. alin 1, lit f., coroborat cu OG 129/2000, republicata, art. 58. - Programul poate fi personalizat/adaptat in functie de solicitarile partipantilor. Inscrierile se fac in baza formularului de participare solicitat la tel: 031-4250704 sau adresa de mail: office@atctraining.ro sau office.atctraining@gmail.com.
- Număr anunț
- DA26919461
- Autoritate contractantă
- ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
- Furnizor / câștigător
- ATC & IT SOLUTIONS SRL (CUI 18150086)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.