Atribuită
Cumpărare directă
COR PP32X87 - 1 BUC - 0.91 RON/BUC COT PP 32X45 - 4 BUC - 1.06 RON/BUC TEAVA PP 32X1.8 1000MM - 1 BUC - 3.96 RON/BUC TEAVA PP 32X1.8 500MM - 1 BUC - 2.43 RON/BUC TEAVA PP 32X1.8 250 MM - 1 BUC - 1.68 RON/BUC DOP BRONZ 1/2'' - 4 BUC - 1.87 RON/BUC BUTELIE GAZ - 2 BUC - 5.60 RON/BUC CANEPA - 2 BUC - 2.97 RON/BUC DOP PP 32 - 1 BUC - 0.97 RON/BUC ADAPTOR PPR 20X1/2'' FE - 4 BUC - 4.62 RON/BUC ROBINET APA 1/2 MT - 4 BUC - 25.35 RON/BUC NIPLU BRONZ 1/2'' - 4 BUC - 2.14 RON/BUC TEU BRONZ 1/2'' - 1 BUC - 6.12 RON/BUC ADAPTOR PPR 20X1/2'' FI - 4 BUC - 3.70 RON/BUC TEAVA PPR FIBRA COMPOZITA M - 16 M - 3.39 RON/M COT BRONZ 1/2'' MT - 2 BUC - 5.18 RON/BUC COT BRONZ 1/2'' MM - 2 BUC - 4.75 RON/BUC IZOLATIE CU 22/06 - 6 ML - 0.76 RON/ML COT PPR 45GRD 20 - 4 BUC - 0.44 RON/BUC COT CU 45GRD 20MT - 4 BUC - 1 RON/BUC TEU PPR 20 - 4 BUC - 0.68 RON/BUC MUFA PPR 20 - 6 BUC - 0.35 RON/BUC COT PPR 20X1/2'' FI - 2 BUC - 4.35 RON/BUC TOTAL: 286.11 RON
- Număr anunț
- DA26935892
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
- Cod CPV
- 39370000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,11 RON
- Valoare atribuită
- 286,11 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.