Atribuită Cumpărare directă

Licenta 65272487BB01A12 Photoshop for teams ALL vip edu multiple Platforms EU RENEW- Perioada 12 luni 07.12.2020 - 06.12.2021

Număr anunț
DA26915847
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMÂNĂ (CUI 4192472)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
Cod CPV
48517000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245 RON
Valoare atribuită
1.245 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.245 RON

din 1.245 RON estimat