Atribuită Cumpărare directă

EMAIL ULTRA FAST DRY GRI DESCHIS - 20 KG - 19.53 RON/KG EMAIL ULTRA FAST DRY GRI - 20 KG - 24.40 RON/KG CLIMA CHROME T - 10 L - 24.25 RON/LITRU TOTAL: 1121.10 RON

Număr anunț
DA26928573
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44812100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.121,10 RON
Valoare atribuită
1.121,10 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.121,10 RON

din 1.121,10 RON estimat