Atribuită Cumpărare directă

RF Modulation: GFSK (Gauss Frequency Shift Keying) Frecventa: 2.4G (2405-2478MHz) Raspuns frecventa: 35Hz-14KHz±3dB Signal/Noise: 84dB + Distorsiuni: 0.05% sau mai putin (32ohm, 1 KHz, 65 mW output) FR output level: 3mW Earphone output level: 32hom, 65mW Reception sensitivity: -90dB+/- 3dB / 0dB=1V/Pa, 1KHz Audio input connector: 3.5mm mini jack Arie transmisie semnal: 50m fara obstacole Alimentare: 2 x AAA (neincluse) Dimensiuni transmitator/ receiver: 4.5 * 7 * 3.5cm

Număr anunț
DA26962834
Autoritate contractantă
Colegiul Csiky Gergely Arad (CUI 3520016)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,29 RON
Valoare atribuită
335,29 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,29 RON

din 335,29 RON estimat