Atribuită Cumpărare directă

Docking Station HP 2UK37AA, Thunderbolt (Negru)

Număr anunț
DA26925102
Autoritate contractantă
INSPECTIA MUNCII (CUI 12335018)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,29 RON
Valoare atribuită
756,29 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,29 RON

din 756,29 RON estimat