Atribuită Cumpărare directă

REFACERE PODETI (inlocuirea tubului pentru trecere subtraversare drum) L= 12 ML D=800 MM

Număr anunț
DA26924386
Autoritate contractantă
Comuna Mihaileni (CUI 4246254)
Furnizor / câștigător
BALAST CENTRUM SRL (CUI 17542960)
Cod CPV
44164200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.347,81 RON
Valoare atribuită
3.347,81 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.347,81 RON

din 3.347,81 RON estimat