Atribuită
Cumpărare directă
SET CURATENIE GALEATA VILEDA EASY WRING: 12 MANUSI UNICA FOLOSINTA : 2 MANUSI CAUCIUC: 100 BLUE LAVETA MICROFIBRA PROFESIONALA 50 RED LAVETA MICROFIBRA PROFESIONALA 50 WAFFLE LAVETA MICROFIBRA PROFESIONALA 50 GREEN LAVETA MICROFIBRA PROFESIONALA 50 MATURA INALTA 25 SAPUN LICHID DEZINFECTANT MAINI FABI 5 LITRI 10 DOMESTOS 24H 5L DETERGENT DEZINFECTANT SUPRAFETE 10
- Număr anunț
- DA26926492
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CORESI (CUI 29144071)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.787,01 RON
- Valoare atribuită
- 3.787,01 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.