Atribuită
Cumpărare directă
Defibrilator portabil bifazic, sincron/asincron, cu defibrilare asistata, mod operare AUTO si MANUAL, monitor LCD 5.7ʺ, acumulator incorporat, padele pentru defibrilare externa (adult/copii), detectie VF/VT, modul EKG 6 canale, modul pacer, imprimanta termica 58 mm., memorie interna 8MB si externa Compact Flash 2G. Energie in modul automat 140-360J energie in crestere in concordanta cu impedanta pacientului si in modul manual 9 trepte de energie. Detectie VF, artefact si pacemaker. Comenzi vocale in lb. romana.
- Număr anunț
- DA26977266
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33182100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.770 RON
- Valoare atribuită
- 32.770 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.