Atribuită
Cumpărare directă
servicii de consultanţă privind depunerea cererii de finanţare pentru „Achizitionarea de echipamente mobile IT de uz şcolar pentru învăţământul preuniversitar din comuna Cobadin, județul Constanța". Servicii de consultanta pentru depunere cerere de finantare pentru Achizitionare echipamente IT. Serviciile de consultanță includ: - Elaborare Studiu de Fezabilitate conform HG 907/2016; - Scriere cerere de finantare; - Completare Anexe aferente cererii de finantare; - Intocmirea raspunsului la solicitarea de informatii suplimentare din partea Autoritatii de Management; - Alte completari, dupa caz
- Număr anunț
- DA26910912
- Autoritate contractantă
- COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
- Furnizor / câștigător
- AFIR PROJECTING UE S.R.L. (CUI 42788401)
- Cod CPV
- 79411000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.