Atribuită Cumpărare directă

CIMENT ROMCIM buc 3 CUIE CONSTRUCTII KG 2 PLASA SUD 4*100*100 BUC 2 3.5*35 SURUB GIPS CARTON BUC 200.

Număr anunț
DA26934490
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
REDJET 2005 SRL (CUI 37278953)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,54 RON
Valoare atribuită
165,54 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,54 RON

din 165,54 RON estimat