Atribuită Cumpărare directă

Telefon SAMSUNG Galaxy A71, 128GB, 6GB RAM, Dual SIM, Prism Crush Black

Număr anunț
DA26955815
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN SIBIU (CUI 20820048)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.940,29 RON
Valoare atribuită
12.940,29 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.940,29 RON

din 12.940,29 RON estimat