Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de incendiu si alte calamitati, toate riscurile, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 1 locatie situata in Jud. Bacau, care apartin unei persoane juridice din Romania, in care se se desfasoara activitati: Institutii culturale si de invatamant, targuri si expozitii Locatia 1 - Clădire: trebuie sa fie cuprinsa intre 48.000.000 RON si 49.000.000 RON - Echipamente/Utilaje: trebuie sa fie cuprinsa intre 20.000.000 RON si 21.000.000 RON Fransize: 2% din SA pentru riscul de Cutremur- Cladire si continut; 500 Ron - bunuri casabile Perioada asigurata: 12 luni, cu inceput valabilitate polita: decembrie 2020
- Număr anunț
- DA26973519
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66513200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.997 RON
- Valoare atribuită
- 55.997 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.