Atribuită Cumpărare directă

10 2001243 TRUSA SUDURA 20-40 1500W BUC 1,00 313,01 263,03 49,98 20 1032789 CIOCAN ROTO PANZER 1250W PTDW-32M BUC 1,00 456,00 383,19 72,81 30 7056194 MOTOCOASA EXPERT 47S BUC 1,00 443,00 372,27 70,73 10 6051018 MEMBRANA SIRRAH VA3,5 KG MINERAL ROL 1,00 87,50 73,53 13,97 20 6021649 ABIZOL P TYTAN 9KG BUC 1,00 105,56 88,71 16,85 30 5007474 IPSOS RIG. CONSTRUCT GIPS T 25 KG SAC 1,00 14,93 12,55 2,38 40 6019051 MAN CLARA ROZ ROTCIL PZ(Y)RR50 F4-ELOXAU BUC 15,00 21,60 272,27 51,73 50 5000780 SPUMA CERESIT TS 61 MONTAJ 750ML BUC 3,00 22,57 56,90 10,81 60 6000008 DIBLU TU 12X60 6000001206000 BUC 10,00 0,37 3,11 0,59 70 1033760 SURUB LEMN CAP SAIBA FILET PART. 8X100 BUC 10,00 2,01 16,89 3,21 80 4006126 SURUB AUTOP MET 4.2X19 29660B4201900 CUT 1,00 40,00 33,61 6,39 90 6000700 SURUB LEMN 3.5X20 07101D3502000 CUT 1,00 10,00 8,40 1,60 100 2000515 COT HTB 40X87 PP SC BUC 5,00 1,05 4,41 0,84 110 2000050 COT HTB 40X45 PP SC BUC 5,00 1,13 4,75 0,90 120 2013375 CONECTOR REDUS PP D40X32 BUC 5,00 3,21 13,49 2,56 130 5001010 TANGIT KLEBER 125G BUC 1,00 15,51 13,03 2,48 140 3001448 CANEPA 570 BUC 1,00 9,45 7,94 1,51 150 3001450 PASTA PT ETANSARE ERMETIC PAST 551 BUC 1,00 8,06 6,77 1,29 160 2013184 ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC 3/8-1/2 BUC 10,00 22,29 187,31 35,59 170 2013183 ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC 1/2-1/2 BUC 10,00 22,29 187,31 35,59 180 2006760 ROBINET BILA CU OLANDEZ F.E. 1" 797M BUC 1,00 53,40 44,87 8,53 Pagina 2 190 2024897 KIT ROBINETI COLT TUR+RETUR1/2 R705KX003 BUC 10,00 31,27 262,

Număr anunț
DA26974736
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION BARBU (CUI 4364217)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.638,61 RON
Valoare atribuită
3.638,61 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.638,61 RON

din 3.638,61 RON estimat