Atribuită
Cumpărare directă
Sistem profesional de oglinzi pentru gimnastica - sistem profesional de oglinzi si prinderi pt sala gimnastica cu accesorii - special pentru sala gimnastica - dimensini: 7x2m - compus din 7panouri cu oglinda speciala, 1 bara lemn 4m, 1 bara lemn 3m, 5 suporti otel pentru bara lemn. - oglindă de siguranță modulară cu grosime pură 4 mm. - rama oglinzii din aluminiu anodizat argintiu, marginea oglinzii de 2 mm - folie de siguranță introdusă în mijlocul cadrului și a plăcii de izolare, acesta din urmă realizat din polistiren compact, panou de acoperire din MDF gros de 3 mm, consolă de fixare în tablă anti-eliberare zincată, grosime oglindă de 25 mm. - dimensiuni panou = cm. 100x200h. - greutate panou = 30 kg - 2 bucat bara de dans din lemn ø 43 mm. Lungime 3 si 4 metri în lemn, 5 bucati suport de bara la sol reglabil pe înălțime de la 83 cm la 125 cm aproximativ. Baze balastate pregătite cu găuri pentru ancorarea pe podea. Șuruburi pentru fixarea barei de dans furnizate Baza cu diametrul D = 32 cm
- Număr anunț
- DA26951398
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 38622000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.117,65 RON
- Valoare atribuită
- 15.117,65 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.