Atribuită Cumpărare directă

Alimentator laptop IBM/LENOVO 20V 4.5A Incarcator Universal Laptop cu 17 mufe Switch KVM 2-Port USB VGA Adaptor fixare HDD/ SSD 2.5" in bay de 3.5

Număr anunț
DA27007440
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.571 RON
Valoare atribuită
1.571 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.571 RON

din 1.571 RON estimat