Atribuită
Cumpărare directă
- Calculator cu Procesor Intel Pentium Dual Core G4930 3.2Ghz/ Memorie RAM 8GB/ HDD 1TB/ Carcasa si sursa + Tastatura si mouse - Monitor LED Philips 223V5LSB2/62, 21.5inch, 1920x1080, 5ms, Black - Microsoft Windows 10 Professional, OEM DSP OEI, 64-bit, engleza - UPS Serioux ProtectIT 850LS, 850VA
- Număr anunț
- DA26951637
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE - UNITATEA TERITORIALA 235 (CUI 26309426)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016,81 RON
- Valoare atribuită
- 2.016,81 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.