Atribuită Cumpărare directă

Pompă circulație apă centrală termică presiune de lucru maximă 10 BAR, putere nominală 305W, turație maximă 4800 rpm.

Număr anunț
DA26943266
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.487,40 RON
Valoare atribuită
3.487,40 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.487,40 RON

din 3.487,40 RON estimat