Atribuită
Cumpărare directă
Agendă A5 2021 de culoare neagră, nedatate, 200 file (400 pagini), dimensiuni 148 x 210 mm, coperta imitatie piele negru caserata pe carton legatorie 2 mm , neburetata, capital band si semn de carte conform ofertei financiare transmisă și înregistrată la sediul POLITIEI LOCALE BACAU cu nr. 14740/23.11.2020, aferentă anuntului de publicitate ADV1185691/20.11.2020, cu transport inclus
- Număr anunț
- DA26943396
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 22819000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.492 RON
- Valoare atribuită
- 2.492 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.