Atribuită Cumpărare directă

imprimare trening 24buc 14,29 imprimare echipament 19buc 21,01 IMPRIMARE ECHIPAMENT CONFRM CERERII CLIENTULUI

Număr anunț
DA26936836
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
Furnizor / câștigător
AMA FORTUNA SPORTS SRL (CUI 34310553)
Cod CPV
39561131-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
742,02 RON
Valoare atribuită
742,02 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

742,02 RON

din 742,02 RON estimat