Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner TN B023 2000 pagini = 10 BC; negru TN3380 8000 pagini = 5 BC; Q2612A 2000 pagini black = 25 BC; MLT204L 5000 pagini = 10 BC; HP 217A 1600 pagini = 25 BC; CE 285A 1600 pagini = 25 BC; TN 3480 BLACK 8000 pagini = 5 BC

Număr anunț
DA26984393
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.274,35 RON
Valoare atribuită
6.274,35 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.274,35 RON

din 6.274,35 RON estimat