Atribuită Cumpărare directă

Drum Unit Canon DUCEXV49, black/color, capacitate 75.000 pagini, pentru iRA C3320/3320i3325i/3330i

Număr anunț
DA27000799
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA " NICOLAE MILESCU SPATARUL" VASLUI (CUI 4226397)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.174,72 RON
Valoare atribuită
2.174,72 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.174,72 RON

din 2.174,72 RON estimat