Atribuită Cumpărare directă

Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 120GB, 2.5", SATA III [SA400S37/120G]

Număr anunț
DA26933636
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL (CUI 29084646)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,21 RON
Valoare atribuită
269,21 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,21 RON

din 269,21 RON estimat