Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare birotica papetarie pentru Comua Spantov Judetul Calarasi- meteriale ce se vor folosi la desfasurarea alegerilor parlamentare. 1VIZIERE PROTECTIE Buc 7 12.61 88.24 2 PIXURI Buc 50 0.42 21.01 3 HARTIE XEROX A4 top 5 10.50 52.52 4 BANDA ADEZIVA48/66 Buc 4 2.10 8.40 5 DOSAR PLIC Buc 20 0.38 7.56 6 DOSAR CARTON CU SINA Buc 20 0.42 8.40 7 PLIC C4 Buc 20 0.21 4.20 8 PLIC C6 Buc 20 0.04 0.84 9 AGRAFE 33MM Buc 10 0.84 8.40 10 MARKER NEGRU Buc 5 2.52 12.61 11 LIPICI STIK Buc 5 2.10 10.50 12SFOARA BUMBAC Buc 5 2.52 12.61 13 BURETIERA GEL Buc 5 3.36 16.81 14 SACI RAFIE 55/100 Buc 20 0.67 13.45
- Număr anunț
- DA26965564
- Autoritate contractantă
- COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265,55 RON
- Valoare atribuită
- 265,55 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.