Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea cladirilor si bunurilor aflate in proprietatea persoanelor juridice ASIGURAT: Primaria Comunei Vurpar, CUI 4406355, Sediu social Loc. Vurpar, nr.455 Jud. Sibiu Obiectul asigurarii: 1. Dispensar Str. Dispensarului Nr.443, Loc. Vurpar, Jud. Sibiu Prima asigurare = 336 ron 2. Camin cultural Str.Pricipala , Nr.712 , Loc. Vurpar, Jud. Sibiu Prima de asigurare=1826 ron 3. Primaria Vurpar Nr.455 Loc . Vurpar , Jud. Sibiu Prima de asigurare = 700 ron 4. Scoala Generala Loc. Vurpar, nr.367, jud. Sibiu Prima de asigurare = 911 ron 5. Scoala Loc. Vurpar , Nr.708 Jud Sibiu Prima de asigurare= 736 ron Total prima asigurare= 4509 lei
- Număr anunț
- DA26974714
- Autoritate contractantă
- COMUNA VURPAR (PRIMARIA COMUNEI VURPAR) (CUI 4406355)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.509 RON
- Valoare atribuită
- 4.509 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.