Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile organizare campanie conștientizare vor include: • Producția de materiale de promovare de tip roll-up – 6 bucăți, dimensiune 1m x 2m, print banner color; • Producția de materiale de promovare de tip afiș – 20 bucăți, format A3, color, laminat; • Producția de materiale de promovare de tip banner – 5 bucăți, dimensiune 2,5m x 1m; • Producția de materiale de promovare de tip pop-up spider – 1 bucată, 1x3 Curb, dimesiuni produs asamblat: L: 135cm; H: 230cm; A: 40cm; • Servicii organizare mese rotunde: organizare evenimente/întâlniri în mediul online pe platforme precum zoom/google meet/skype cu scopul informării și conștientizării participanților cu privire la importanța participării elevilor la stagii de practică; grafică invitații eveniment; grafică agenda evenimentului; grafică prezentare .ppt a proiectului; grafică prezentare .ppt pe cele 4 teme de interes abordate în cadrul campaniei de informare și conștientizare privind importanța participării elevilor la stagii de practică: beneficiile participării elevilor la programe de practică prin implicarea actorilor economici; rolul angajatorilor în dezvoltarea profesională a elevilor; metode privind creșterea ratei de angajare în rândul absolvenților de școli tehnice și/sau profesionale; promovarea non discriminării și egalității de șanse la locul de muncă; • Servicii grafică personalizată pentru roll-up; • Servicii grafică personalizată pentru afiș; • Servicii grafică personalizată pentru banner, etc.
- Număr anunț
- DA26926237
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Școlar Județean Ilfov (CUI 10276616)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS INVENTIVE ZONE SRL (CUI 15127666)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.