Atribuită Cumpărare directă

burete tabla magnetica 13.09 10 11.00 110.00 soluti curatat tabla 13.92 4 11.70 46.79 capsator 24/6 22.61 6 19.00 114.00 perforator 40.46 4 34.00 136.00 capse 24/6 1.13 20 0.95 18.99 folie protectie, 100/set 7.97 15 6.70 100.46 creion mecanic 0,5 6.18 3 5.19 15.58 creion mecanic 0,7 6.18 2 5.19 10.39 ascutitoare cu container 3.5 2 2.94 5.88 mouse pad 5.9 5 4.96 24.79 hartie a4 13.68 50 11.50 574.79 baterie ceas 3.57 4 3.00 12.00 baterie AA 3.57 6 3.00 18.00 baterie AAA 3.57 6 3.00 18.00 CD cu plic 1.19 20 1.00 20.00 mouse usb 19.04 5 16.00 80.00 calculator MILAN 12dig 45.22 1 38.00 38.00 cutter mare 5.24 2 4.40 8.81 prelungitor 6 prize, 3 m 46 2 38.66 77.31 prelungitor 6 prize, 5 m 52.36 2 44.00 88.00

Număr anunț
DA26951803
Autoritate contractantă
Liceul de Arta Sibiu (CUI 4556174)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.517,79 RON
Valoare atribuită
1.517,79 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.517,79 RON

din 1.517,79 RON estimat