Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Malpraxis cf. invitatiei de participare pentru suma asigurata de 500.000 euro.comanda ferma.Valabilitate de la 01.01.2021-31.12.2021

Număr anunț
DA26999426
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.753,71 RON
Valoare atribuită
2.753,71 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.753,71 RON

din 2.753,71 RON estimat