Atribuită Cumpărare directă

Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: 1. Autoturism DACIA LOGAN, An fabricatie: 2010, An fabricatie: 1461, Putere [kW]: 55, 5 locuri, Masa totala maximă [kg]: 1590 Asigurator: Omniasig, PA: 454 lei Valabilitate: 12 luni 2. Autoturism DACIA Logan, An fabricatie: 2010, Cilindree [cmc]: 1461, Putere [kW]: 63, 5 locuri, Masa totala maximă [kg]: 1806 Asigurator: Omniasig Valabiliate: 12 luni - PA: 454 lei 3. Autoturism DACIA LOGAN, An fabricatie: 2010, Cilindree [cmc]: 1461, Putere [kW]: 80, 5 locuri, Masa totala maximă [kg]: 1785 Asigurator: Omniasig Valabiliate: 12 luni - PA: 454 lei

Număr anunț
DA26990632
Autoritate contractantă
DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.362 RON
Valoare atribuită
1.362 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.362 RON

din 1.362 RON estimat