Atribuită
Cumpărare directă
furtun petrold50;0.54*73.95;garnitura cond.apa racire 12*1.68;garn.colector evacuare 6*10.92;garn.capac culb.1*11.76;colier 40-60,6*2.52;ghid sup.adm+evac.12*36.1;set garn.motor raba 1*243.70;colier 50-70 6*2.52;filtru ulei raba 1*10.08;filtru mot.raba2*8.40.
- Număr anunț
- DA26995085
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROMANI (PRIMARIA COMUNEI ROMANI) (CUI 2612995)
- Furnizor / câștigător
- NELCAR IMPEX SRL (CUI 6684226)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 871,75 RON
- Valoare atribuită
- 871,75 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.