Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta în domeniul achizitiilor publice pentru contracte de achizitii privind echipamentele medicale: - Întocmirea si/sau analiza (în functie de caz) a continutului documentatiei de atribuire: Fisa de date, model de contract, model de formulare, caiet de sarcini, document tip DUAE; - Asistenta la întocmirea dosarului de achizitie publica depus spre avizare la finantator, ori de câte ori este nevoie; - Asistenta pentru lansarea procedurilor si încarcarea tuturor documentelor aferente în SEAP; - Asistenta la formularea raspunsurilor la solicitarile de clarificari si a punctelor de vedere din partea autoritatii contractente în eventualitatea depunerii unei contestatii; - Verificarea tehnico-economica a tuturor ofertelor depuse la proceduri prin experti cooptati si întocmirea rapoartelor de evaluare aferente; - Asistenta la întocmirea/verificarea rapoartelor de evaluare, solicitarilor de clarificari, raportului de progres, comunicarilor, contractului si orice alte documente necesare finalizarii dosarului de achizitie final (de ex: scrisoare de buna executie).

Număr anunț
DA27006145
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
RomActiv Business Consulting SRL (CUI 15203674)
Cod CPV
79418000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.500 RON
Valoare atribuită
11.500 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.500 RON

din 11.500 RON estimat