Atribuită Cumpărare directă

robinet trecere 2'' = 1; olandez zn 2'' nr.1 = 1; nipu zn 2'' = 1; garniture 2'' = 1; baterie mono = 10; robinet coltar 1/2-1/2 = 20; baterie dus = 1; teava pvc 32-1m = 3; colier 32 cu prezon si diblu = 4; cot pvc 32-90 = 6; record scurgere 32 = 12; silicon sanitar 280ml = 2; cot cu 18-45 mt = 6; colier 3/8 cu prezon si dib;lu = 10; disc 125x1.6 = 10; banda mascare 48x40 = 3; set fixare oglinda = 3; prelungitor 3p-5m = 2; prelungitor 5p-5m = 1; robinet trecree 1 1/4 fe = 1; mufa pe 40x1 1/4 = 2; rezervor wc = 1; baterie mono = 1; conector 16x1/2 = 1; cot 16x1/2 fe = 1; robinet colt 1/2-1/2 = 1 ; diblu d8+hz 5x45 = 10; clema pexal 16 = 2; racord 30cm = 1

Număr anunț
DA26988484
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ROCAST MEHEDINTI SRL (CUI 14341954)
Cod CPV
44400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.372,65 RON
Valoare atribuită
1.372,65 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.372,65 RON

din 1.372,65 RON estimat