Atribuită
Cumpărare directă
Leagan adaptat pentru carucioare rulante in spatiul de joaca - structura de otel; - special conceput pentru copii cu dizabilitati de natura fizica, imobilizati in carucioare rulante; - transport, instalare si punere in functiune incluse in pret (pana la data de 30.12.2020) la sediul din str. Cornelia Sălceanu nr.17, Timisoara; - garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA26976774
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 39150000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.030 RON
- Valoare atribuită
- 15.030 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.