Atribuită
Cumpărare directă
Detergent automat Dero Ozon sac 6kg DERO Ozon+ are o formula eficienta cu oxigen activ care spulbera cele mai frecvente 99 de pete, oferind in acelasi timp hainelor tale prospetimea care dureaza mult, mult timp. Spalatul rufelor devine mai usor ca oricand. Puterea lui DERO este la fel de proaspata chiar si la temperaturi mici. Se economiseste energie, insa nu si la curatenie si emana prospetime din belsus Mod de ambalare sac 6kg
- Număr anunț
- DA26967560
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,34 RON
- Valoare atribuită
- 104,34 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.