Atribuită Cumpărare directă

Aragaz electric în cadrul proiectului cu finanțare prin POCU - „STAGII DE PRACTICĂ ÎN FIRME PENTRU ELEVI – VIITORI ANGAJAȚI ACTIVI”, POCU/633/6/14/131947, cod CPV 39721100-3 (Rev2) - Aparate de uz casnic pentru gatit, Alimentare plita: Gaz Numar arzatoare: 4 Aprindere electrica arzatoare: Da Arzator mare: 1 Arzator normal: 2 Arzator economic: 1 Suport vase: Da Cuptor Protectie copii: Nu Grill: Da Rotisor: Nu Ventilator: Da Alimentare cuptor: Electric Capacitate: 65 l Iluminare cuptor: Da Convectie aer fierbinte: Da Functii cuptor: Booster; Dezghetare; Usa rece Accesorii Capac: Metalic Tava: 2 Gratar cuptor: 1 Sertar inferior pentru vase: Da Caracteristici tehnice Dimensiuni (I x L x A): 85 x 50 x 60 cm Culoare: Alb Latime: 50 cm Garantie: 24 luni

Număr anunț
DA26962606
Autoritate contractantă
Colegiul "Alexandru cel Bun (CUI 4535317)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39721100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,34 RON
Valoare atribuită
882,34 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,34 RON

din 882,34 RON estimat