Atribuită
Cumpărare directă
dezinfectant maini-1 , dezinfectant-5 ,dezinfectant prima-2 ,dezinfectant sanitizer 5 l- 2 ,masri unica folos-10 set , manusi latex-1 cutie , dezinfectant 1 l-2, xerox a4-abs-10 ,biblioraft-7 ,folii prot-4 ,pix-25 ,dosar pvc-150 ,pix-2 ,capse-4 ,mape-2
- Număr anunț
- DA26950610
- Autoritate contractantă
- Liceul tehnologic Patarlagele (CUI 29235153)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.966,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.966,26 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.