Atribuită
Cumpărare directă
Monitor LED Dell U2520D, 25inch, 2560x1440, 5ms GTG, Grey Transport inclus in pret. Tremen de livrare : 15 zile. Termen de garantie : minim 12 luni. Va rugam sa specificati pe factura numele beneficiarului si al solicitantului. Beneficiar: FSPAC- Naomi Popovici, responsabil achizitie : Raluca Blaga 1323.47 lei fara TVA= 1574.93 lei cu tva
- Număr anunț
- DA26961765
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 33195100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.323,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.323,47 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.