Atribuită Cumpărare directă

PROFIL RAMA 74 MM PROFIL TEU PROFIL ARIPA FEREASTRA ARMATURA 25X25X25 SPUMA POLIURETANICA SURUB MONTAJ BALAMALE MANER FEREASTRA PANEL ALB 24 MM

Număr anunț
DA27032556
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG.JIU (CUI 4898380)
Furnizor / câștigător
RATIPEST PROD SRL (CUI 16119530)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.870 RON
Valoare atribuită
1.870 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.870 RON

din 1.870 RON estimat