Atribuită Cumpărare directă

SOL INJ TERAPIA 10 fiole/cutie x 30 cutii=300 fiole necesare BBD 28.02.2021

Număr anunț
DA27014072
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
712,80 RON
Valoare atribuită
712,80 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

712,80 RON

din 712,80 RON estimat