Atribuită
Cumpărare directă
Efectuarea lucrarilor de verificare a instalatiei de paratrasnet sau verificarea prizelor de impamantare si eliberarea buletinelor PRAM Lucrarea se efectueaza pentru fiecare corp de cladire din cele sapte imobile cu destinatia de sediu pentru AC si birourile acesteia
- Număr anunț
- DA26975035
- Autoritate contractantă
- APIA - CENTRUL JUDETEAN MEHEDINTI (CUI 20738852)
- Furnizor / câștigător
- SENZA PAURA SRL (CUI 27519817)
- Cod CPV
- 45312311-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,49 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.