Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse de curatenie, respectiv: - Maturi PVC (cap de matura cu peri inalti, din plastic)– 1.000 buc., pretul fara TVA de 2,38 lei/buc, -Maturi sorg natural, cu coada de lemn de min. 90 cm.- 200 buc., pretul fara TVA de 8,20 lei/buc, -Manusi menaj cauciuc (diferite marimi)- 1.000 per., pretul fara TVA de 1,65 lei/per., -Cozi matura/mop (material lemn, lungime 110 cm.)- 300 buc., pretul fara TVA de 1,15 lei/buc, -Mop bumbac (greutate min. 200 gr.)- 1.500 buc., pretul fara TVA de 2,29 lei/buc., -Lavete (ambalaj de min. 3 buc./set)- 500 set., pretul fara TVA de 1,20 lei/set, -Burete sarma (ambalaj de min. 3 buc./set)-500 buc., pretul fara TVA de 0,40 lei/buc., -Bureti canelati (ambalaj de min. 10 buc./set)- 2.000 buc., pretul fara TVA de 0,23 lei/buc, -Galeti cu storcator ( material plastic, capacitate min. 10 l.)- 300 buc., pretul fara TVA de 4,70 lei/buc., -Perii WC cu suport (material plastic, diametru 96x350mm)- 200 buc., pretul fara TVA de 2,70 lei/buc.

Număr anunț
DA26967832
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.660 RON
Valoare atribuită
12.660 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.660 RON

din 12.660 RON estimat