Atribuită Cumpărare directă

servicii dirigintie de santier - Reabilitare si modernizare Gradinița cu pr. normal nr.1 Cotargasi

Număr anunț
DA26953396
Autoritate contractantă
ORASUL BROSTENI (CUI 5927254)
Furnizor / câștigător
SIMINA V. DAN (CUI 19417646)
Cod CPV
71300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat